Denizli’de Teknik Tekstile Dönüşüm Projesi ekibi olarak, sizi “Teknik Tekstil Uzman Veritabanı”mızın kayıtlı ve özellikli bir üyesi olmaya davet ediyoruz!

Türkiye’nin önde gelen üniversiteleri ve işletmelerinden teknik tekstil uzmanlarını, Türkiye’de tekstil sektörünün teknik tekstile dönüşümü ve ülkemizin küresel değer zincirinde katma değeri olan teknik tekstil üretimi ile yer almasına destek olmaları için, “Teknik Tekstil Uzman Veritabanı”mızda bir araya getirmeyi amaçlıyoruz.

Teknik Tekstil Uzman Veritabanı, sadece Denizli’de değil, Türkiye’de de tekstil üreten firmaların teknik tekstile dönüşüm süreçlerini destekleyecek profesyonel bir hizmet sağlayıcı ağı olarak geliştirilecek. Teknik Tekstil Uzman Veritabanı, şirketlere, firmalara, ticari girişimlere ve projelere teknik tekstil alanında yenilikçi düşünme, planlama, kaynak sağlama, teknoloji, üretim, pazarlama, ürün ve proje geliştirme konusunda bilgi sağlayabilecek uzmanları belirleme olanağı sağlayacaktır.

Teknik Tekstil Uzman Veritabanı üyesi olarak ne gibi avantajlar elde edeceksiniz?

  • Tekstil ya da Teknik Tekstil üretimi yapan firmalar ya da üretimlerinde teknik tekstil mamulleri kullanan firmalar ihtiyaç ve destek taleplerine göre uygun olan teknik tekstil Uzmanlarıyla iletişime geçebilecekler.
  • Teknik Tekstil Uzman Veritabanı üyeleri, fikir ve projelerini teknik tekstil üreten ya da üretimlerinde teknik tekstil kullanan üye firmalar ile paylaşabilecek, ortak ilgi alanları ve projeler etrafında organize olabilecekler.
  • Teknik Tekstil Uzman Veritabanı üyeleri, Denizli’de Teknik Tekstile Dönüşüm projesi altında gerçekleşen çeşitli eğitim materyalleri, teknik tekstil ile ilgili bilgiler ve Denizli Teknik Tekstil Merkezi kullanım kılavuzları da dahil olmak üzere gelişmiş özellikler içeren www.tekniktekstil.org.tr ‘nin üyelere özel alanına erişebilecektir.
  • Teknik Tekstil Uzman Veritabanı üyeleri, teknik tekstil ile ilgili yurt içi ve yurt dışı sektör etkinliklerine, seminerlere, eğitimlere, web seminerlerine ve brifinglere eğitici ve/veya ana konuşmacı olarak katılma daveti alabilirler.

Teknik Tekstil Uzman Veritabanı ve Ağı’mıza katılmak için lütfen UZMAN KAYIT FORMU’nu indirmenizi, bilgileriniz ile doldurduktan sonra aşağıdaki bağlantı aracılığıyla yüklemenizi rica ederiz.

Doldurduğunuz dokümanı yüklemek için lütfen www.tekniktekstil.org.tr/uzmankayit tıklayınız.

Uzman Veritabanı

Kayıt Formu